Puidust konstruktor Mängime Koos! 55-osaline

Puidust konstruktor Mängime Koos! 55-osaline

699,00 

Loo täpselt selline mängumaja nagu ise soovid! Või ehita praktiline mööbliese oma koju. Suurenda oma ühist mänguaega lapsega koos ehitades ning lapsele jagub ka hiljem mängulusti tundideks!

Kui hoogsas mängus vaja pausi pidada, saad konstruktorit hoiustada näiteks kapis või laua all. Konstruktor on valmistatud paksust vineerist, et tagada Sinu lapsele kindel ronimissein ning jalgealune. Mängime koos! on kaalult raske, kuid kompaktne!

Iga Mängime koos! konstruktori ostusummast läheb 2% abivajajatele. Loe lähemalt siit

 

Kirjeldus

Konstruktor omab CE-vastavusmärgist ning vastab kõikidele Euroopa Liidus mänguasjadele kehtestatud ohutusstandarditele. Konstruktor on disainitud nii, et mängimine oleks ohutu ka kõige pisimatele pereliikmetele. Iga detaili nurgad on ümardatud ja sise- ja väliservad pehmendatud. Kõik detailid on hoolikalt käsitsi üle lihvitud.

Vaata, kuidas valmib konstruktorist kõige lihtsam tornmängumaja

Konstruktor koosneb 55-st detailist. Konstruktor on pakitud tugevast kangast kotti, kus vajadusel saab kõiki detaile kompaktselt hoiustada. Kaasasolevast ohutusjuhendist leiad hoiatused ning tähelepanekud, et mäng ja ehitamine sujuks ohutult.

Tarneaeg kuni 2 nädalat. Transport on tasuta ning konstruktor jõuab Sinuni kulleriga.

Materjal: kasevineer

Toote kaal: ca 60 kg

Mõõdud pakituna: 2 x 75x35x35 cm

Sobib mängimiseks üle 3-aastastele lastele.

Toodet hoia kuivas siseruumis.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top