Kuidas ehitada puidust mähkimislauda?

*Videos on kasutusel 55-osaline Mängime koos! konstruktor

Kirjeldus

Mähkimislaua ehitamist alusta “poolikutest” detailidest ning lao kõige alumine riiul. Lisa detaile nii, et esipool jääks avatud. Kui oled jõudnud sobivad kõrguseni lisa keskmine riiul ning kasvata laua kõrgust mähkimiseks mugavale kõrgusele. Nüüd on kõige olulisem panna ilma ronimisaukudeta detailid laua kolmele küljele, et beebil oleks turvaline. Lisa sobiv pehmendus ning mugav mähkimine võib alata!

Kirjeldus

Torni ehitamist alusta “poolikutest” detailidest ning lao alumine onni põhi. Lisa detaile nii, et esipool jääks avatud. Kui oled jõudnud sobivad kõrguseni lisa teise korruse põrand ning kasvata mängumaja kõrgust. Ohutuse mõttes ära kasuta teisel korrusel ronimisaukudega detaile, sest laps võib tahta veel kõrgemale ronida ning on oht kukkumiseks. Kui ohutus tagatud siis lase lastel mängida!

Kuidas ehitada lihtsat mängumaja versiooni Torn?

*Videos on kasutusel 55-osaline Mängime koos! konstruktor

Kuidas ehitada lastele mängulaud ning kahekorruseline kauplus?

*Videos on kasutusel 55-osaline Mängime koos! konstruktor

Kirjeldus

Mängulaua ehitamist alusta suurtest aukudeta detailidest (võib muidugi ka aukudega detaile kasutada). Kui neli esimest detaili paigas siis oluline on, et teise kihi jaoks oleks kasutatud “hammastega detaili”, kuhu laduda peale istekohad ning keskele laud. Sellise laua peale ei tohi lapsed ronida, sest kõige pealmine laud pole ohutult fikseeritud ning ei kannata peale astumist. Soovi korral saate pealmise laua fikseerida lisades veel ühe detailirea, mis ei lase sellel horisontaalselt kõikuda.

Kaupluse ehitamiseks jätka lihtsalt mängulauale suurte detailide ja kõrguse lisamist. Lisa detaile nii, et esipool ja tagapool jääks avatud. Kui oled jõudnud sobivad kõrguseni lisa teise korruse põrand. Ohutuse mõttes ära kasuta teisel korrusel ronimisaukudega detaile (äärmisel juhul ainult esimesel kihil), sest laps võib tahta veel kõrgemale ronida ning on oht kukkumiseks.

Kirjeldus

Mängumaja ehitamist alusta keskmisest platvormist ning “poolikutest” detailidest. Edasi lao detailid nii paremale kui vasakule – vali ise kummale poole laud ja kummale poole ronimistorn onniga. Laua ehitamisel kasuta hammastega detaile ning aseta horisontaalselt isepink ning järgmisele tasandile laud. Teisele poole ehita onn ning jäta esikülg lahtiseks, ühele küljele lao ronimisaukudega detailid. Teise korruse ladumiseks kasuta taas hammastega detaile ning ehita torni küljed. Siinkohal ära jällegi peale teist korrust kasuta ronimisaukudega detaile, kuna lapsel võib tulla soov ohtlikult ülespoole ronida.

Kuidas ehitada lastele mängumaja, kus on laud, onn ning ronimistorn?

*Videos on kasutusel 55-osaline Mängime koos! konstruktor

Kui mänguruumi vähe võid keskmise platvormi ehitamata jätta ning laua kohe onni ja torni külge ehitada. Siinkohal saad taas valida vastavalt tubasele valgustusele, kuhu poole jääb isekoht ning mis suunas laps näoga jääb.